חוות דעת על פר דרייר (Par Derriere)

 
פר דרייר - Par Derriere
 
חוות דעת על פר דרייר - Par Derriere
(ציון 4 - 5 חוות דעת)
Ofer
מקום מרווח ונעים, עם אווירה תל אביבית נעימה ועם אוכל טוב
ציון ממוצע
"היינו היום בצהריים לבראנץ - ארוחות בוקר, פסטות וכו'. מקום מאוד חביב. יש כמה מתחמים - בכניסה חלל סגור וחנות קטנה, אח"כ בר ומתחם נוסף מקורה וצמוד אליו גינה יפה. יש גם חדר VIP. במקום יש אווירה "תל אביבית", קהל צעיר יחסית. בכניסה שולחן כדורגל ומוסיקה קצבית. האוכל טעים, אם כי המנות לא גדולות. המחירים סבירים, אם כי יחסית לגודל המנות לא זולים...נחזור לשם...."
orenwa
מסעדה רומנטית. מתאימה לכל אירוע
ציון ממוצע
"אני וזוגתי הגענו לחגוג את יום הולדתי. הזמנו, דחינו, ביטלנו ואחר כך התקשרנו לשאול אם אפשר להגיע בכל זאת באיחור של שעה. יש לציין שבכל המקרים המענה היה אדיב ומתחשב. גם כשהגענו, התייחסו מאד באדיבות ומצאו לנו מקום. המנות שהזמנו היו מאד טעימות. לא מפוצצות. בדיוק במידה. אווירה רגועה, למרות שהמסעדה הייתה כמעט מלאה. המחירים סבירים יחסית. הזמנו שתיים ראשונות, שתיים עיקריות, שני קינוחים. זוגתי שתתה בירה אחת קטנה ואני לקחתי בירה גדולה וקטנה. כולל טיפ שילמנו 500 ש"ח. חסרון היחיד לדעתי הוא שאין מספיק מבחר במנות העיקריות. "
David
טעים. פשוט ואיכותי
ציון ממוצע
"אוכל צרפתי אווירה צרפתית ושירות מצרפים. האוכל היה מוגש מאוד יפה היה מאוד מושקע עם רכיבים איכותיים מאוד. המנות שמרו על טעמי המרכיבים ויצאו ממש ממש טעים. המחיר ממש ממש שווה ובכלל לא יקר המינוס היחיד הוא התזמון בין המנות של הסועדים אבל מילא לא כזה חמור. במקום יש גם מעדניה צרפתי ואיטלקית כך שאפשר לקחת חלק מהחוויה הביתה"